Elastik Tuğla


Elastik Tuğla
 TASARIM
Elastik Tuğla bina iç ve dış cephelerinde renk ahengi ve hareket kazandırır. Yeni modern tekniklerle inşa edilen binalar eskinin geleneği ve nostaljinin güzelliği ile kaplanır sıcaklık ve duygu katar.
Dekoratiftir; iç cephede yemek odaları, yatak odaları , mutfaklar, özel köşeler, şömine bacalarını kaplamada ve mağaza, vitrin dizaynlarında kullanılabilir. Dış cephede son kat kaplamalar ve dekor profilleri ile birlikte kombine edilebilir görsel açıdan mükemmel uyum sağlar.
UYGULAMA
 Elastik Tuğlayı Herhangi bir marka fayans yapıştırıcısı  ile işleminizi yapabilirsiniz.
İlk sıra panellerin terazisini uyguladıktan sonra ürüne fayans yapıştırıcısı sürüldükten sonra monte edilir. Ürün duvara bastırılarak birkaç dakika tutulur. Duvar panelleri yan yana dizilerek aynı işlem tekrarlanır sonrasında üst kısımlara geçilebilir. Panellerin fazla gelen kısımlarını ve elektrik priz  yerlerinin açılmasında maket bıçağı ile kesme işlemini yapabilirsiniz . Köşelerde kesmeye ihtiyaca duyulmadan köşe dönüşlerini yapabilirsiniz.
TEKNİK ÖZELLİKLER
Elastik Tuğla Şaşırtıcı  derecede esnektir, asla çatlama yapmaz. Hafiftir. Uygulaması çok kolaydır. Nefes alır, su buharı geçirme kabiliyeti yüksektir. Koruyucudur, çarpma ve kirlenmeye karşı yapıya mukavemet kazandırır. Elastik tuğlanın ömrü uzundur.
GÖRSELLİK
Elastik Tuğla yaşam alanlarına hem çağdaş hem de geleneksel bir stil kazandırıyor. Çeşitli sınırsız renk alternatifleri sunuyor. Ürünün üzerine Baskı ve model yapılabiliyor.